شانه ایران انتخابات رد صلاحیت شورای شهر

شانه: ایران انتخابات رد صلاحیت شورای شهر شورای اسلامی انتخابات شورا انتخابات شورای شهر انتخابات شوراهای اسلامی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا تحریم‌های کشور عزیزمان ایران را شدت یافتن می‌کند

استیون منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که وزارتخانه او در حال بررسی مجوزهای صادر شده است به بوئینگ و ایرباس جهت فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران است.

آمریکا تحریم‌های کشور عزیزمان ایران را شدت یافتن می‌کند

آمریکا تحریم های کشور عزیزمان ایران را شدت یافتن می کند

عبارات مهم : ایران

استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد که وزارتخانه او در حال بررسی مجوزهای صادر شده است به بوئینگ و ایرباس جهت فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا به قانونگذاران گفت: وزارت خزانه داری آمریکا جهت زیاد کردن فشار ضد کشور عزیزمان ایران ، سوریه و کره شمالی از حربه زیاد کردن تحریم ها استفاده خواهد کرد و از مجوزهایی که شرکت های بوئینگ و ایرباس جهت فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران نیاز دارد عقب نشینی می کند.

آمریکا تحریم‌های کشور عزیزمان ایران را شدت یافتن می‌کند

وی هم چنین اعلام کرد: وزارت خزانه داری آمریکا در حال بررسی مجوزهای صادر شده است به بوئینگ و ایرباس جهت فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران است.

منوچین توضیح بیشتری در مورد بررسی این مجوزها که به پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافقنامه سال 2015 با قدرتهای جهانی جهت محدود کردن برنامه هسته ای اش مربوط می شود، نداد.

استیون منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که وزارتخانه او در حال بررسی مجوزهای صادر شده است به بوئینگ و ایرباس جهت فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران است.

­شرکت هواپیمایی ملی کشور عزیزمان ایران (ایران ایر) قراردادهایی جهت خرید 200 فروند هواپیمای مسافربری آمریکایی و اروپایی به ارزش کلی 35 میلیارد دلار امضا کرده هست. قیمت رسمی این تعداد هواپیما 37 میلیارد دلار است ولی چنین معاملات بزرگی معمولا با تخفیف های بزرگی همراه هست. این قرارداد مشمول بر 80 فروند هواپیمای مسافربری از بوئینگ، 100 فروند از رقیب اروپایی بوئینگ یعنی ایرباس و 20 فروند هواپیمای توربوپراپ از شرکت فرانسوی – ایتالیایی ای تی آر هست. تمامی این هواپیماها جهت فروش به کشور عزیزمان ایران نیازمند مجوزهای صادراتی آمریکا هستند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرباس | بوئینگ | آمریکا | هواپیما | هواپیما | آمریکایی | ایران ایر | شرکت هواپیمایی | هواپیمای مسافربری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs